قابل توجه کاربران محترم سایت :

مطالب ارائه شده در دپارتمان آموزش سایت فقط در جهت ارتقاء سطح دانش کاربران در مقابل تهدیدات سایبری می باشد ، لذا سایت نتکا به آدرس اینترنتی ( netk.ir ) هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از مطالب آموزش را بر عهده نمی گیرد و تمام عواقب آن برعهده شخص خاطی می باشد .

 از زبان های برنامه نویسی هک و امنیت چه میدانید ؟

مهمترین تخصص یک هکر و متخصص امنیت، داشتن دانش برنامه نویسی و آشنایی با زبان های برنامه نویسی است. ما در این مقاله قصد داریم ۱۵ زبان برنامه نویسی برای هکر شدن و پیش نیازهای ورود به دنیای پر هیجان امنیت را به شما معرفی نماییم.

از تست های نفوذ و امنیت چه میدانید ؟  ما در این بخش با مقاله های مربوط به روش های تست نفوذ و بالابردن امنیت نرم افزارهای شما در کنارتان هستیم .

از روانشناسی رنگ ها در طراحی چه میدانید ؟ فرقی نمی‌کند تجربه و پیشینه شما در زمینه طراحی چگونه است، تلاش برای تبدیل یک وب‌ سایت ساده به سایتی بامزه و بالا بردن جذابیت وب سایت نیازمند این است که کارهایی را روی آن انجام دهید که خاصیت بامزگی را دارد. پس با ما در این بخش همراه باشید !

واحد آموزش نتکا قصد دارد در این بخش به تمامی موضوات مربوط به شبکه های اجتماعی ، وب ، و سایر موضوعات IT  بپردازد : بطور مثال بالا بردن امنیت پیج و …

پس با ما باشید

از واقعیت مجازی و فرصت تجاری تا وفاداری به برندها و چگونه یه کسب و کار مطمئن راه اندازی کنیم .

از امکانات سیستم عامل ها چه میدانید ؟ آیا میدانستید چه سیستم عاملی برای تست و امنیت مناسب تر است ؟ ما در این بخش تمام سیستم عامل های مهم دنیا را مورد بررسی قرار میدهیم .

با وردپرس حرفه ای تر شوید :