مفتخریم از اینکه دقایقی در کنار شما هستیم :

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص در نتکا شرایطی را رقم می زند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

ویژگیهای طراحی سایت

پشتیبانی و مشاوره مطمئن

تحویل پروژه طراحی سایت شما، شروع یک تعهد برای ما خواهد بود

ارتقای SEO

تکنیک های سئو سایت شما را برای بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر بهینه می کند.

کاربر پسند

وب سایت شما باید کاربرپسند – User friendly باشد.

بهینه سازی سایت

بسیار مهم است که سایت شما بر اساس اصول استاندارد طراحی وب طراحی شود

در واحد طراحی و توسعه نتکا چه کارهایی انجام میشود ؟
همه چیز از قبل آماده شده، انتخاب کنید و شروع!
خرید سایت کسب و کار اینترنتی حرفه ای

خرید سایت آماده به این صورت است که شما یکی از قالب هایی که توسط تیم طراحی نتکا، پیاده سازی و اجرا شده را انتخاب میکنید و ما با توجه به نوع محصولات و نیاز کسب و کارتان، قالب را ویرایش میکنیم. ۰ تا ۱۰۰ کار طراحی و اجرای سایت توسط ما انجام می شود. در آخر به شما فیلم آموزش کار با سایت ارائه شده و ۱ سال پشتیبانی رایگان برای شما شروع می شود.

دقیقا مطابق با نیازتان می‌سازیم!
طراحی سایت با ظاهر اختصاصی

در طراحی سایت اختصاصی، ابتدا وایرفریم ( Wireframe ) و سپس طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری ( UI/UX ) برای تمام صفحات پروژه شما انجام می شود. و سپس با توجه به طرح تایید شده، پیاده سازی و اجرای سایت انجام می شود. شما می توانید امکانات و تغییرات مورد نیاز خود را برای سایت های اختصاصی بیان کنید تا درصورت امکان برای شما پیاده سازی و اجرا شود.

رفع نیاز های شما در تمامی حوزه های گرافیک
طراحی گرافیکـ و خدمات چاپ

طراحی گرافیک یکی از پربازدید ترین خدمات نتکا می باشد، شما می توانید در تمامی امور گرافیکی مثل طراحی بنر، طراحی ست اداری، طراحی لوگو و … و حتی طراحی رابط کاربری وب سایت همراه شما عزیزان باشیم.

خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید. در سایت کد طراحی با شور و انگیزه انجام می شود. برای ما هر پروژۀ طراحی وب سایت به منزله چالشی برای خلق یک وبسایت فوق العاده و متفاوت است! بنابراین شما در نهایت یک طراحی پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید.

برخی از مشتریان ما :

بستۀ پیشنهادی طراحی و راه اندازی وب سایت با دانش CMS

واحد طراحی نتکا برای کسب و کارهای اینترنتی که با دانش CMS طراحی میشود یک پنل پیامکی حرفه ای برای استفاده به مدت یک سال هدیه میدهد .