مفتخریم از اینکه دقایقی در کنار شما هستیم :

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص در نتکا شرایطی را رقم می زند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

طراحی  سایت را از کجا شروع کنیم ؟

قدم اول : نمونه کارهای طراحی سایت و سئو ما را ببینید.

قدم دوم : در بخش هزینه طراحی سایت اختصاصی هزینه سفارش را آنلاین ببینید.

قدم سوم : اگر طراحی سایت اختصاصی متناسب با بودجه شما نیست قالب عمومی انتخاب کنید.

قدم سوم : بخش سؤالات متداول را مطالعه کنید.

قدم آخر : جهت پاسخ به هرگونه سؤال لطفا با ما تماس بگیرید – ۰۹۱۲۴۱۶۸۰۸۴

ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول بهینه سازی سایت ساختار برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست . طراحی سایت و توسعه نرم افزار های تحت وب تخصص ماست.

خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید. در سایت کد طراحی با شور و انگیزه انجام می شود. برای ما هر پروژۀ طراحی وب سایت به منزله چالشی برای خلق یک وبسایت فوق العاده و متفاوت است! بنابراین شما در نهایت یک طراحی پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید.

هدیه ویژه ما برای مشتریان جدید

  • یک پنل ارسال و دریافت سامانه پیامکی
  • یک شمـاره اختصاصی ۱۶ رقمـی پیـــامکی
  • ۲ ماه پشتیبــــــانی رایگان وب سایت شما

توجه :

ارزش پنل و شماره ۵ میلیون ریال به مدت یکسال می باشد .

هدیه به مشتریان قدیمی :

  • ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تخفیف ویژه در مبلغ کل سفارش
  • ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تخفیف جهت تمدید پشتــیبانی

تصویر کپچا