به سامانه پیام کوتاه نتکا خوش آمدید :

آمار ها حاکی از رشد قابل توجه صاحبان تلفن همراه در سراسر جهان است. ورود موبایل به زندگی مردم، تاثیرات گسترده ای در حوزه‌های مختلفی از جمله روابط عمومی، ارتباطات و تبلیغات داشته است.امروزه تبلیغات از طریق پیام کوتاه یکی از بهترین روش‌ های بازاریابی به شمار می‌ آید، با گذشت بیش از یک دهه از ورود پیامک به ایران امروزه شرکت‌ های بسیاری در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه فعالیت می‌ کنند. کاربران این خدمات، بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از یک نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌ توانند از تمامی امکانات سامانه پیام کوتاه، جهت اطلاع رسانی و معرفی خدمات خود بهره مند شوند.

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند. سامانه پیامکی ما به عنوان یکی از پیشگامان عرضه سامانه های ارسال پیامک بر آن است که با ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد. شما می توانید با چند کلیک اقدام به ارسال اس ام اس مورد نظر خود برای ده ها هزار نفر نمایید اما لحظه ای از زمان خود را هدر ندهید. سامانه اس ام اس و یا سامانه پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است.

سامانه پیام کوتاه نتکا، سیستمی کاملاً تحت وب (web based) است که از طریق محیطی ساده و کاربرپسند، می‌توانید با شماره‌های اختصاصی ١٠٠٠ و ٢٠٠٠ و ٣٠٠٠ و۵٠٠٠ و ٠٢١ اقدام به ارسال و دریافت پیام کوتاه به صورت تکی، گروهی و انبوه نمایید. این سامانه، دارای پلن‌های مختلفی است که با توجه به نیاز خود می‌توانید انتخاب نموده و مراحل سفارش را تکمیل نمایید.

مراحل ارسال پیامک به مخاطبین

ارسال پیامک به مخاطبین

پیش نمایش پیامک و ارسال پیامک به مخاطبین در چند ثانیه

ورود یا انتخاب بانک شماره

ارسال فایل شماره مخاطبین و یا انتخاب منطقه،سن،جنسیت،اصناف

نوشتن متن پیامک

نوشتن متن پیامک جذاب با کمک کارشناسان

ورود به سامانه پیامک

امکان ورود به سامانه از دستگاه های مختلف

خرید و تحویل آنلاین

انتخاب نسخه مورد نظر و ثبت نام آنلاین در کمتر از ۱ دقیقه

سرویس ها

بسته پایه

بسته شرکتی

بسته حرفه ای

قیمت

۸۰ هزار تومان


۲۰۰ هزار تومان


۳۵۰ هزار تومان


تعرفه پیامک

 هر پیامک ۱۳۵ ریال

 هر پیامک ۱۳۵ ریال

 هر پیامک ۱۳۵ ریال

ارسال پیامک انبوه

ارسال بر اساس مشاغل

ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر

نظرسنجی و قرعه‌کشی

ارسال بر اساس نقشه

ارسال از طریق وب‌سرویس

اطلاعات تکمیلی


اطلاعات تکمیلی


اطلاعات تکمیلی


درگاه زرین پال

خرید و تحویل آنلاین

برخی از امکانات سامانه

ارسال از روی نقشه همراه

 ساخت زیرمجموعه و تقسیم کار

شماره ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰

منشی پیامک،کدخوان

ارسال هوشند،متناظر و زماندار

خط خدماتی

خطوط عمومی

وب سرویس و URL

هدیه خطوط عمومی

بانک شماره موبایل آپدیت

ارسال گروهی،منطقه ای،کدپستی

پیامک OTP

ارسال به لیست سیاه

پشتیبانی شبانه روزی

گزارش تحویل دقیق پیامک ها

نسخه دموی پنل پیامکی های مختلف را ببینید، آن ها را با یکدیگر از لحاظ نحوه کارکرد، کاربری آسان و سایر موارد مورد نیازتان مقایسه کنید(توجه نمایید در نسخه نمایشی به دلیل عدم احراز هویت نمی توان پیامک ارسال کرد).

از شرکت های نرم افزاری معتبر پنل اپیامکی خود را خریداری نمایید چرا که پنل های پیامکی، نمایندگان فروش متعددی دارند که زیر نظر شرکت مادر نیستند و در صورتی که از واسطه ها خریداری نمایید علاوه بر تعرفه ارسال بالاتر ممکن است شاهد خدمات پشتیبانی با کیفیت و مناسبی نباشید. چراکه نمایندگان فروش کنترل کامل بر سامانه پیامک ندارند و همچنین در قسمت های مختلف آن و یا در زمان بروز شرایط خاص ممکن است نتوانند پاسخگوی شما باشند.

شرکت های اصلی پنل پیامکی انگشت شمارند اما واسطه ها به تعداد بسیار بالا وجود دارند. سعی کنید شرکت های اصلی را از واسطه ها تشخیص دهید.

مقدمه

این مستند بعنوان راهنمای استفاده از سرویس وب پیام ما می باشد و مخاطب آن برنامه نویسانی هستند که آشنا به مفاهیم تکنولوژی SOAP بوده و نحوه ایجاد یک SOAP Client را با زبانی که مسلط به آن هستند بدانند. البته مثالهای کاربردی با زبان PHP در انتهای مستند ارائه شده است. گروه مهندسی فناوری اطلاعات نت کا خود را موظف به ارائه صحیح سرویس وب می داند و هیچ تعهدی برای نصب، پیکربندی و راه اندازی SOAP Client بر روی سرویس دهنده های دیگر ندارد و در صورت نیاز مشتری طبق قرارداد جداگانه قابل انجام است.

نحوه عضویت

جهت استفاده از این سرویس می بایست درخواست خود را در سامانه پشتیبانی سایت ثبت و تنظیم نمایید ، بر اساس درخواست شما یک یا چند شماره به حساب شما تخصیص داده می شود که از میان آنها یکی بصورت شماره پیش فرض (Default) انتخاب می شود. با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که در فرم ثبت نام وارد می کنید، پس از شارژ اعتبار و فعالسازی حساب شما توسط مدیر سیستم، اجازه استفاده از سرویس وب را خواهید داشت .

اپراتورهای متصدی ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور (۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰ و خط ثابت) که در پنل های مختلف پیامکی از آنها استفاده می‌شود، به صورت پیش فرض تمامی خطوط را تبلیغاتی ارائه می دهند. بنابراین، امکان ارسال پیامک از طریق این خطوط به افرادی که جزو لیست سیاه هستند، وجود ندارد. اما همین اپراتورهای پیامکی، شرایطی را برای ارسال پیامک حتی به شماره‌های لیست سیاه، ایجاد نموده‌اند. در این حالت خط اختصاصی ارسال و دریافت پیامک تحت شرایطی خاص، تبدیل به خط خدماتی می‌گردد. بدین ترتیب، آنها قادر خواهند بود برای افرادی که جزو لیست سیاه همراه اول هستند نیز پیامک ارسال کنند. ( مانند : پلیس ۱۱۰ ، بیمارستانها ، دادسراها ، و … )

لیست سیاه همراه اول یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در سامانه پیامک مورد توجه واقع می‌گردد. امروزه شاهد ارسال تبلیغات بسیاری از طریق اس ام اس هستیم؛ حوزه های مختلف کسب و کار برای معرفی خود به افراد و اقشار مختلف، پیامک تبلیغاتی از طریق پنل اس ام اس ارسال می‌نمایند؛ شرکت ها و مجموعه های زیادی نیز موارد مهم و اطلاع‌رسانی‌های ضروری را برای کارمندان، دانشجویان، مراجعه کنندگان و افرادی که به نحوی با آنها در ارتباط هستند، ارسال می‌نمایند.

ارسال‌های فوق از طریق سامانه پیامک انجام می‌شود. در خصوص خرید و ثبت نام اینترنتی که از طریق وب سایت ها صورت می‌گیرد، لازم است که اطلاعات خرید یا ثبت نام را برای کاربر پیامک کنند؛ مثال های مختلفی از جنبه های کاربردی پیام کوتاه وجود دارد که رسیدن این پیغام به مخاطب ضروری می‌باشد. قشری از این افراد هستند که شماره موبایل خود را در لیست سیاه قرار داده‌اند. بنابراین، در این حالت پیامک های تبلیغاتی یا حتی اطلاع‌ رسانی برای این افراد ارسال نمی‌گردد.

اگر شماره تلفن همراه شما هیچ پیامک تبلیغاتی دریافت نمیکند ، یقین بدانید که قبلا شماره شما بنا به درخواست صاحب خط در لیست سیاه قرار گرفته است ، مراحل زیر را انجام دهید تا شماره شما از لیست سیاه مخابرات خارج شود .

  • برای خروج از لیست سیاه همراه اول، می‌بایست عدد ۲ را به سامانه ۸۹۹۹ ارسال نمود. پس از ۲۴ ساعت شماره موبایل موردنظر، از لیست سیاه همراه اول خارج می‌گردد و عدم دریافت پیامک تبلیغاتی غیرفعال می‌شود.
  • برای خارج کردن شماره از بلک لیست ایرانسل ( فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ) کافیست از خطوط ایرانسل عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال فرمایید .
  •  اگر مشترک اپراتور رایتل هستید میتوانید جهت رفع مشکلات خط و فعال سازی سیم کارت مسدود شده رایتل با بخش پشتیبانی رایتل توسط شماره ۲۰۰ از خطوط رایتل و یا شماره ۰۹۲۰۲۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط ارتباط برقرار کنید و مراحل رفع انسداد سیم کارت رایتل را با ارائه مدارک لازم طی کنید.
نتکا پیشتاز در ارائه تخصصی‌ترین خدمات پیام کوتاه در کشور

با در اختیار داشتن متخصصین و برنامه نویسان مجرب، همراه شما در ارائه خدمات تحت وب در قالب پیام کوتاه می‌باشیم. ما، نوین‌ترین روش‌های مدیریت تبلیغات و اطلاع‌رسانی از طریق پیامک را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

ارسال پیامک های مناسبتی
شما می توانید مناسبت های خاصی مثل تاریخ تولد یا سالروز ازدواج یا همچنین تاریخ های خاص تقویم را درج نمایید و در روزهای خاص آنها به مخاطبین خود پیامک های تبریک یا کد تخفیف ارسال نمایید.

 ایجاد دفترچه تلفن مشتری‌ها
با در اختیار داشتن یک پنل ارسال پیامک شما می توانید مخاطبان خود را در دفترچه تلفن خود گروه بندی نمایید و در مواقع نیاز از این دسته بندی استفاده کنید. مانند نمایندگان ، مشتریان ، دوستان و ….. باشد .

افزایش مشتری ها
ارسال پیامک برای افراد در مواقع مناسب و با توجه به استراتژی های مشخص از طریق سامانه پیامکی می تواند باعث جذب مشتری بیشتر شود و بسیار تاثیر گذار است. پس از ارسال پیامک غافل نشوید .
تعامل با مشتری ها
شما این امکان را دارید که با ایجاد یک نظرسنجی با مشتریان خود تعامل داشته باشید و نظرات و پاسخ های آن ها را روی نظرسنجی خود بدانید.همچنین نتایج نظرسنجی را روی نمودار مشاهده نمایید.
شما سزاوار یک تجربۀ عالی از پنل پیامکی هستید
از شما پشتیبانی میکنیم

هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز در کنارتان هستیم. به هر سوال و مشکلی مربوط به پنل اس ام اس شما پاسخ می‌دهیم.

مشترکین از ما راضی هستند

ما مشتری‌های خوشحال بسیاری داریم. امیدواریم استفاده از پنل اس ام اس نت کا، لبخند رضایت شما را نیز به همراه داشته باشد.

ما می‌دانیم که اختلال در ارسال و دریافت پیامک برای شما هزینه دارد. به همین دلیل است که برای اطمینان از اتصال مداوم سیستم، هزینه می‌کنیم.

هدف شما از خرید پنل اس ام اس چیست؟ فقط قصد ارسال پیامک را دارید یا به دنبال امکانات حرفه‌ای هستید؟ سامانه نت کا ( netk.ir ) پاسخی به تمام نیازهای شماست.

قطعاً یک سامانه پیامک خوب دارای امکانات و خدمات عالی است. اما بهترین سامانه پیامکی، از نظر قیمت هم باید مناسب باشد.

سوالات متداول :

از طریق پنل پیامکی میتوان نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم درخواستی اقدام نمایید .

بله این امکان از طریق API های سامانه امکان پذیر است ، برای اطلاعات بیشتر به بخش راهنمای سامانه مراجعه نمایید .

این کار توسط وب سرویس قابل انجام است ، مستندات و نمونه کدها، به زبان های برنامه نویسی مختلف در بخش راهنما موجود می باشد.

مخابرات یک پیامک برای مشترکین ارسال کرد به مضمون عدم دریافت پیامک تبلیغاتی ، مشترکینی که به این پیامک جواب مثبت دادند دیگر از خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ پیامک تبلیغاتی دریافت نخواهند کرد . در خطوط ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ پس از ارسال پیامک به چنین مشترکینی نوع گزارش تحویل “نرسیده به مخابرات” و در خطوط ۳۰۰۰ گزارش مبنی بر “ارسال نشده” ارائه میگردد . برای رفع این مورد مشترک باید با شماره کافیست از خطوط همراه اول عدد ۲ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نموده و برای خطوط ایرانسل عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال فرمایید دقت نمایید که برخی از خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ متعلق به شرکت ها و ادارات دولتی و مراکز حساس بوده (مثلا خودرو سازی ، بیمارستان ها ، وزارت خانه ها و..) ، این خطوط شامل لیست سیاه نمی شوند ، بنابراین دریافت پیامک از چنین خطوطی نشان دهنده دریافت پیامک تبلیغاتی از سایر خطوط نمی باشد .

در بخش ارسال به کد پستی نقشه کد پستی تهران تا ۳ رقم موجود است ، همچنین از طریق سایت هایی مانند کتاب اول میتوانید کد پستی را جستجو نمایید.

در حال حاضر شماره های زیر جهت خرید موجود می باشند :

  • کد ۱
  • کد ۲
  • کد ۳
  • کد ۵
  • پیش شماره کد ۲۱۰۰۰ مخصوص شهرستان ها
  • پیش شماره کد ۰۲۱
  • پیش شماره کد ۰۲۶

برای اینکار کافیست وارد بخش تنظیمات > انتقال ترافیک شده و آدرس سایت خود را با پارامتر های مورد نظر تنظیم نمایید ، همچنین میتوانید از طریق متد GetMessages از طریق وب سرویس پیامک های دریافتی خود را دریافت نمایید .

ارسال از خطوط ثابت برای هم میهنان تهرانی با پیش شماره ۰۲۱ و برای شهرستانها با پیش شماره ۲۱۰۰۰ می باشد ، کیفیت ارسال این خطوط بسیار بالا بوده و شامل لیست سیاه مخابراتی نیز نمی شوند. مدارک لازم جهت خرید خط ثابت : کپی و اصل قبض تلفن ثابت مورد نظر کپی کارت ملی مالک خط پر نمودن فرم خرید خط ثابت رای اینکار از بخش پشتیبانی درخواست خط خود را ارسال نمایید،کپی قبض تلفن (در صورتیکه مستاجر هستید اجاره نامه نیز مورد قبول می باشد) و کپی کارت ملی شما نیز باید از بخش ارسال مدارک ارسال شده باشد. کپی قبض تلفن (در صورتیکه مستاجر هستید اجاره نامه نیز مورد قبول می باشد) و کپی کارت ملی شما نیز باید از بخش ارسال مدارک ارسال شده باشد.

کاربر گرامی ، لطفا متن زیر را با دقت مطالعه نمایید :

دقت نمایید کلیه پیامک های ارسال شما تحت کنترل دقیق سیستم مانیتورینگ میباشد و از آنجایی که این سامانه جهت اطلاع رسانی ، تبلیغات و موارد اینچنین طراحی شده هرگونه پیامک با محتوای ذیل جرم محسوب شده و در صورت مشاهده سریعا مراتب به صورت آنلاین به پلیس فتا گزارش خواهد شد.

۱- کلیه پیامک ها با محتوای غیر اخلاقی ، توهین ، شوخی ، جوک ، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه ، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی ، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها ( همراه اول و ایرانسل ) ، و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد

۲- کلیه پیامک در حوزه پزشکی ، پیراپزشکی ، دارویی ، آرایشی – بهداشتی ، ترک اعتیاد و… بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی کشور

۳- ارائه تسهیلات و وام های بانکی ، خرید و فروش فیش حج ، تورهای داخلی و خارجی بدون مجوز

۴- تمامی کاربران موظف هستند از طریق بخش ارسال مدارک هویت خود را در سامانه احراز نمایند در غیر این صورت پنل مسدود خواهد شد.

مشاوره رایگان

تصویر کپچا

دسترسی خرید سریع

تعرفه و امکانات پلن طلایی

تعرفه و امکانات پلن نقره ای

دموی آنلاین پنل کاربری

نام کاربری : demo

رمز ورود   : demo