چرا باید سایت داشته باشیم ؟

مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما میگردند، بر روی اینترنت است. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. داشتن یک وب سایت به گسترش کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد. اینترنت یک روش کارآمد برای افراد است و به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کرده و در فروشگاه های آنلاین خرید انجام دهند.

یک سامانه پیامکی حرفه ای و کامل برای خود داشته باشید 

سامانه پیامکی نت کا یکی از معتبرترین سامانه های ارسال و دریافت پیامک با امکانات فوق العاده می باشد این سامانه با اخذ مجوز های رسمی از جمله انجمن کارفرمایان اینترنت، انجمن انفورماتیک کامپیوتر و سازمان نظام صنفی رایانه در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه قرار گرفته است. این سامانه با داشتن شماره های اختصاصی خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ می تواند نیاز شما را برطرف نماید .

طراحی سایت و فروشگاه
طراحی و پیاده سازی سایت
کسب و کار و فروشگاه آنلاین
طراحی رابط کاربری UI
طراحی اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن android
اپلیکیشن ios
اپلیکیشن Windows
امور شبکه و ارتباطات
پیاده سازی و اجرای تجهیزات Passive
پیاده سازی و اجرای Active
مشاوره در جهت تهیه طرح فنی شبکه
طراحی لوگو و برند
طراحی لوگو نوشتاری
طراحی لوگو تصویری
طراحی لوگو تلفیقی
سامانه پیام کوتاه
سامانه ارسال و دریافت پیامک
کنترل پنل با امکانات پیشرفته
شماره اختصاصی سامانه پیامک
به حرفه ای ها نیاز دارید؟

گروه مهندسی فناوری اطلاعات نت کا متشکل از کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات ویژه به شما مشتریان عزیز می باشد . ما تیمی حرفه‌ای و با تجربه در زمینه خدمات مبتنی بر وب هستیم که برنامه‌نویسی، نه تنها شغل ما، بلکه هنر و زندگی ماست. ما معتقدیم برنامه‌نویسی فقط داشتن دانش نیست، بلکه خلق آثار خاص و منحصر به فرد برای کسب بهترین نتیجه در هر کسب و کاری است. واحد طراحی و توسعه نت کا با بکارگیری نیروی متخصص و به پشتوانه تجربه و دانش در مسیر چشم انداز سایت Total IT Solution آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت، نرم افزار موبایل، بازاریابی اینترنتی و پاسخگویی کامل به نیاز آنلاین شما مشتریان گرامی است.

اعضای حرفه ای

مشاوره رایگان

ضمانت اجرا

و ….

صداقت در خدمات

کیفیت متمایز

سابقه درخشان

قیمت های رقابتی

دپارتمان آموزش

حمله DOS به شبکه WiFi

حمله DOS به شبکه وای فای (WiFi) و تامین امنیت همانطور که می دانیم هک ...

ابزار Go Scan

ابزار GoScan ابزاری حرفه ای برای اسکن خودکار شبکه می باشد که از مهم تر...

داستان یک آرزو :

شروع همه ی دستاوردهای بزرگِ بشری با یک آرزو، یک هدف، یک خواسته و یک ایده ی ساده بوده که روزی فردی رسیدن به آن هدف و به تحقق پیوستنِ آنرا باور کرده، روزی فردی خودش، آرزویش و توانمندی هایی را که خداوند در وجودش نهاده، را جدی گرفته و باور کرده… و این ایمان موجب شده تا قدمی برای عملی شدنِ ایده اش بردارد…  آن آرزو اکنون « نت کا » نام دارد .

حامد نوری ، بنیانگذار گروه مهندسی فناوری اطلاعات نت کا ( NETK.IR )

نظرات شما حکم دستانیست که به ما زیبایی و کیفیت هدیه می کنند…