دنیای مجازی از اینجا آغاز می شود !

طراحی انواع سایتهای شخصی ، سازمانی ، خبری و شرکتی

طراحی انواع لوگو و ست اداری

طراحی و راه اندازی انواع فروشگاههای اینترنتی

طراحی انواع اپلیکیشن های تلفن همراه

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

مفتخریم از اینکه دقایقی در کنار شما هستیم :

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص در نتکا شرایطی را رقم می زند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

نتکا پیشتاز در ارائه تخصصی‌ترین خدمات پیام کوتاه

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند.سامانه پیامکی نتکا یکی از معتبرترین سامانه های ارسال و دریافت پیامک با امکانات فوق العاده می باشد این سامانه با اخذ مجوز های رسمی از جمله انجمن کارفرمایان اینترنت، انجمن انفورماتیک کامپیوتر و سازمان نظام صنفی رایانه در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه قرار گرفته است. این سامانه با داشتن شماره های اختصاصی خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ می تواند نیاز شما را برطرف نماید .

نتکا یک سامانه پیامکی معمولی نیست! یک ابزار قدرتمند است برای آنکه مشتری را جذب کنید، از او نگهداری کنید، یک رابطه پایدار بسازید و خدمات بهتری ارائه دهید. وقت آن رسیده که نگاهی بزرگ‌تر به پیام کوتاه داشته باشیم !

امروزه شبکه های کامپیوتری به بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کارها بدل شده است و تامین امنیت شبکه های مختلف جزو یکی از ضروریات امروز بسیاری از شرکت ها و سازمان ها محسوب می شود. چنانچه به اهمیت شبکه های اطلاعاتی (الکترونیکی) و نقش اساسی آن در آینده پی برده باشیم، اهمیت امنیت این شبکه ها مشخص میگردد. بعد از نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری , یکی از مسائل حیاتی برای هر مجموعه که باید توجه ویژه ای به آن شود حفاظت از اطلاعات موجودٰ در برابر نفوذ هکرها و آلوده شدن توسط ویروس ها می باشد. با اندیشیدن تدابیری به منظور حفظ امنیت میتوان حفاظت اطلاعات در شبکه های کامپیوتری را محقق کرد. مسائل امنیتی به منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به شبکه های کامپیوتری و منابع موجود در شبکه باید به صورت همه جانبه و با دقت و وسواس خاصی پیاده سازی شود.

ما چه کارهایی می توانیم برای شما انجام دهیم !

راه اندازی امنیت شبکه ( اکتیو ؛ پسیو )

سامانه خود را از دید یک نفوذگر نگاه کنید ؛ خدمات تست نفوذ

راه اندازی و vlan بندی سوییچ های سیسکو

پشتیبانی شبکه MSP

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

اگر در حوزه برگزاری همایش ها ، ایونت ها ، کمپین ها ، نمایشگاه ، کنگره ها و سمینار های تخصصی ، علمی ، ورزشی و فرهنگی ، تصویر برداری ،عکاسی،ساخت تیزر و فیلم های تبلیغاتی و تولید محتوا و شبکه های اجتماعی ، پخش زنده در پلتفرم های گوناگون ، استودیو ضبط صدا و تصویر با قابلیت استفاده از کروماکی به صورت حرفه ای هستید این بخش از هلدینگ فناوری اطلاعات نتکا ( با گروه تخصصی جورچین مدیا )  مختص شما میباشد و می تواند نیازهای شما را با بهترین کیفیت برطرف نماید .

با توجه به حوزه فعالیت سایت نتکا به آدرس رسمی NETK.IR در حوزه فناوری اطلاعات و امنیت شبکه و بر حسب نیاز بازار و خدمات دیجیتال مارکتینگ ( DMDAY ) ما مفتخریم که از سال ۱۳۹۸ همکاری خود را در پیامهای بازرگانی شبکه های سراسری و مراکز استانها آغاز کرده و بعنوان نماینده انحصاری پیامهای بازرگانی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی باشیم . با توجه به همکاری بسیار نزدیک تیم بازاریابی ما با کنسرسیوم پیامهای بازرگانی ، تسهیلات و شرایط بسیار مناسبی را در خصوص پخش پیامهای بازرگانی از سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برای صاحبان آگهی ، در شبکه های سراسری و مراکز استانها ، فراهم می نماییم .

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز واحد بازرگانی و تبلیغات نتکا ، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

در فروشگاه اینترنتی نتکا چه میگذرد ؟

فروش آنلاین تخصصی محصولات موبایل و کامپیوتر

دانلود اسکریپپ های تخصصی رایگان

می توانید فروشنده شوید و دکان داشته باشید !

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

آیا نتکا در بازار بلاک چین و رمزارزها وارد میشود ؟

داستان یک آرزو :

شروع همه ی دستاوردهای بزرگِ بشری با یک آرزو، یک هدف، یک خواسته و یک ایده ی ساده بوده که روزی فردی رسیدن به آن هدف و به تحقق پیوستنِ آنرا باور کرده، روزی فردی خودش، آرزویش و توانمندی هایی را که خداوند در وجودش نهاده، را جدی گرفته و باور کرده… و این ایمان موجب شده تا قدمی برای عملی شدنِ ایده اش بردارد…  آن آرزو اکنون « نتکا » نام دارد .

حامد نوری ، بنیانگذار گروه مهندسی فناوری اطلاعات نتکا ( NETK.IR )

نظرات شما حکم دستانیست که به ما زیبایی و کیفیت هدیه می کنند