تصویر کپچا

باسلام خدمت مشتریان عزیز و صاحبین مشاغل ؛ گروه مهندسی فناوری اطلاعات نتکا از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با کادری مجرب و حرفه ای شروع کرده و امروزه توانسته میزبان برخی از سازمان ها و شرکتهای دولتی و خصوصی باشد ، لذا ما این اطمینان را به شما خواهیم داد تا بهترین کیفیت و بهترین خدمات فناوری اطلاعات را با ما تجربه خواهید کرد  .

نتکا پیشتاز در ارائه تخصصی‌ترین خدمات پیام کوتاه در کشور

سامانه پیامکی نتکا یکی از معتبرترین سامانه های ارسال و دریافت پیامک با امکانات فوق العاده می باشد این سامانه با اخذ مجوز های رسمی از جمله انجمن کارفرمایان اینترنت، انجمن انفورماتیک کامپیوتر و سازمان نظام صنفی رایانه در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه قرار گرفته است. این سامانه با داشتن شماره های اختصاصی خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ می تواند نیاز شما را برطرف نماید .

طراحی لوگو در گروه خلاق ما به شیوه ای کاملا حرفه ای و متمایز انجام می شود. ما بر این اعتقادیم که خلق نماد بصری برند نیازمند یک دید استراتژیک و علمی است.

آکادمی تخصصی شبکه و امنیت نتکا تیمی متشکل از متخصصان حرفه ای فعال در حوزه مشاوره، پیاده سازی، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه است .

ما نماینده تبلیغات بازرگانی صدا و سیما در فضای مجازی هستیم ؛ در مجموعه ما برای ساخت تیزر تبلیغاتی ، از باتجربه ترین و خلاقترین تیم تولید کشور بهره می بریم.

طراحی سایت  فروشگاه اینترنتی :

اولین کار برای ورود به عرصه ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین ، طراحی سایت مناسب و استاندارد با توجه به نیاز می باشد. با پیشرفت تکنولوژی های نمایشی مانند تبلت و موبایل و لبتاپ و …، طراحی وب سایت ها باید طوری باشد که با توجه به تکنولوژی، بتواند خود را سازگار نماید. به این کار طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو می گویند.

ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول بهینه سازی سایت ساختار برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست .

داستان یک آرزو :

شروع همه ی دستاوردهای بزرگِ بشری با یک آرزو، یک هدف، یک خواسته و یک ایده ی ساده بوده که روزی فردی رسیدن به آن هدف و به تحقق پیوستنِ آنرا باور کرده، روزی فردی خودش، آرزویش و توانمندی هایی را که خداوند در وجودش نهاده، را جدی گرفته و باور کرده… و این ایمان موجب شده تا قدمی برای عملی شدنِ ایده اش بردارد…  آن آرزو اکنون « نت کا » نام دارد .

حامد نوری ، بنیانگذار گروه مهندسی فناوری اطلاعات نتکا ( NETK.IR )

نظرات شما حکم دستانیست که به ما زیبایی و کیفیت هدیه می کنند