با دپارتمان آموزش نت کا آشنا شوید !

آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت به آموزش هایی اطلاق می شود که هدف آن ارتقای سطح دانش، بینش و توان شاغلین دولتی و غیر‌دولتی مرتبط با حوزه‏های علمی و صنعتی با هدف ایجاد مهارت در نیروی انسانی می‌باشد. در واقع این آموزش ها به منظور توسعه دانش تخصصی ، افزایش بهره وری نیروی انسانی شاغل در دستگاه های اداری، افزایش دانش کاربردی، ارتقای سطح علمی و تخصصی، پرورش نیروی متخصص، خلاق و کارآمد و توانمند سازی مدیران دستگاه های دولتی و خصوصی انجام می گردد. در همین راستا مجله اینترنتی‌ نت کا با هدف ارائه محتوای با کیفیت و همچنین ارتقای دانش علاقه مندان حوزه وب، در فروردین ماه ۹۷ شروع به کار کرد. این مجله اینترنتی در حال حاضر در سه حوزه «طراحی و توسعه وب سایت»، «شبکه و میزبانی وب» و «مدیریت و کسب و کار» به تولید محتوا می‌پردازد. امید است بزودی با برگزاری های دوره های کاربردی و همایش ها و نشست های مفید بتوانیم سهم کوچکی در ارتقای سطح دانش کشور داشته باشیم .

دوره های آموزشی کاربردی و مهارت محور

چه سازمان شما به دنبال رشد و پایداری، بهبود عملکرد و متحول شدن باشد و چه بدنبال درخشش در بین رقبا باشد، ما برای شما و سازمانتان آموزش هایی در قالب دوره های بلند مدت، کارگاه های کوتاه مدت تهیه کرده ایم که شما و سازمانتان را به رشد و بالندگی که هدف نهایی هر فرد و سازمان هست ، برساند.

ما با سازمان های بزرگ و مشاغل کوچک جهت درخشش استعداد های آنها همکاری می کنیم و به کسب و کار های نوپا و کمپانی های بزرگ و بین المللی راه کارهای آموزشی و تجاری ارائه می دهیم. شما بعنوان مدیر یک سازمان با چشم انداز های بزرگ و یا با اهداف موفقیت فردی می توانید از آموزش های ما بهره مند شوید و از تجارب اساتید کشوری و بین المللی بهره مند شوید.