44
222

طراحی بنرهای تبلیغاتی GIF

بنرها (Banner) تصاویر گرافیکی کوچک و دارای ابعاد مشخص هستند که برای معرفی یک محصول یا خدمت بصورت ثابت و متحرک طراحی می‎شوند. صاحبان کسب و کار با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی خود در وب سایت‎های مختلف، علاوه بر معرفی کالا یا خدمات خود، مشتریان و مخاطبان بالقوه خود را پیدا می‎کنند. بنرها اولین شکل از تبلیغات بودند که به طور گسترده در اینترنت مورداستفاده قرار گرفتند و امروزه از معروف‎ترین و پرکاربردترین انواع تبلیغات اینترنتی به حساب می‎آیند. واحد طراحی و توسعه نت کا با ارائه سرویس طراحی بنرهای تبلیغاتی GIF به مشتریان فعلی خود، آنها را در مسیر تبلیغات جذاب و هدفمند همراهی می‎کند.

علیرغم جذابیت‎های ظاهری بنر های Flash، اما ضعف بزرگی در درون بنر فلش نهفته است. مسلماً برای ساخت بنر فلش خلاقیت، هزینه و زمان زیادتری نیاز است. به علاوه تبلیغ دهنده به امید آمار مناسب یک سایت هزینه بالایی را نیز برای نمایش تبلیغ می‎پردازد. متاسفانه برخی از مرورگرها از فایل‎های فلش پشتیبانی نمی‎کنند؛ به عبارت دیگر بنرهای تبلیغاتی به نمایش در نخواهند آمد و این خبری ناخوشایند برای صاحبان کسب و کار خواهد بود. از همین رو استفاده از بنرهای متحرک gif توصیه می‎شود. بنرهای گیف دارای حجم کمتری هستند و به آسانی در تمام مرورگرها به نمایش در می‎آیند از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از بنرهای GIF است.

ست اداری یا ست اوراق اداری به گروهی از کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان جهت فعالیت‎های بین سازمانی یا تبلیغاتی استفاده می‌شود گفته می‎شود. اصولاً به دلیل حفظ هویت سازمان و هماهنگی هر چه بیشتر، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب باهم طراحی و چاپ گردند که این امر به‌نوعی بیان‌کننده نظم و سیستم مدیریتی منظم موجود در آن سازمان، شرکت یا برند است. استفاده از لوگو، رنگ‌سازمانی و اطلاعات تماس از مواردی هستند که عموماً در ست اداری استفاده می‌شود. همچنین سادگی و هماهنگی کل ست اداری با یکدیگر از نکات کلیدی هستند که در زیبایی و برندینگ نقش بسزایی دارند. واحد طراحی و توسعه نت کا ، به منظور سهولت در انتخاب و صرفه جویی در هزینه‎های مشتریان گرامی، طراحی ست اداری را در قالب سه مجموعه ارائه می‎کند:

  • ست اداری شماره ١: سربرگ A۴ – پاکت ملخی (نامه) – کارت ویزیت .
  • ست اداری شماره ٢: سربرگ A۴ – سربرگ A۵ – پاکت A۴ – پاکت ملخی (نامه) – کارت ویزیت .
  • ست اداری شماره ٣: سربرگ A۴ – سربرگ A۵ – پاکت A۴ – پاکت A۵ – پاکت ملخی (نامه) – کاغذ یادداشت – مُهر – کارت ویزیت .