کلیه اصول و رویه‏‌های سایت Netk.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

  • توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، آموزش ،سامانه پیامکی، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت Netk.ir جزئی از اموال سایت نت کا محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.
  • علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت Netk.ir و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
  • تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت Netk.ir  ، شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۰۵۲۳ و ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۰۵۱۷ می باشد.
  • تمامی خدمات این تارنما، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشد و فعالیت‌های این تارنما تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
  • همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران در تارنمای Netk.ir قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت های مذکور و مطالعه‌ی آنها کاملاً با شرایط ذکر شده و خدمات در تارنمای Netk.ir آشنا شوند. همچنین واحد خدمات Netk.ir پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.

پشتیبانی :

ما در Netk.ir با پشتیبانی از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

نماد های اعتماد ما :

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

عضویت در خبرنامه سایت :