خدمات متمایز و حرفه ای در مدیریت شبکه های اجتماعی برای کلیه برندها

برای داشتن شبکه های اجتماعی پویا و جذاب با ما همراه باشید. خدماتی متمایز در تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی را با ما تجربه کنید.

بررسی و آنالیز برند

برای رسیدن به هدف، آنالیز دقیق یک برند، اینکه چه ویژگی هایی دارد، لحن و صدای برند چیست و چگونه قصد دارد خود را به مخاطبینش معرفی کند، اینکه مخاطبین اصلی برند چه کسانی هستند و چه ویژگی هایی دارند، و اینکه برند می خواهد با چه رویکردی خود را با مخاطبینش درگیر کند همه مواردی هستند که در بخش آنالیز برند اتفاق می افتد تا با شناخت کامل مخاطبان و برند، به ایده ها و دلایلی برسیم که بتوانیم آن را در تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات برند در شبکه های اجتماعی اعمال نماییم.

تدوین برنامه

با توجه به ماهیت برند و پرسونای مخاطبانش، اینبار برنامه ای در جهت تولید محتوا با در نظر گرفتن انتقال پیام و رویکرد برند در هر لحظه به مخاطبان تدوین می گردد. در کنار برنامه تولید محتوا یک برنامه تقویمی دقیق ایجاد خواهد شد تا با توجه به ویژگی های برند، استراتژی بازاریابی، کپشن گذاری و ترفندهای مدیریت شبکه های اجتماعی شاهد افزایش نرخ تبدیل مخاطبین در مراحل مختلف باشیم. در این بین توجه به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برند فراموش نشده و با برنامه ریزی دقیقی کارها پیش خواهد رفت.

ارائه خدمات سه گانه

ما به صورت تخصصی بر روی سه روند موثر در شبکه های اجتماعی خدمات ارائه می دهد. تولید محتوای حرفه ای با رویکرد انتقال کامل صدا و پیام برند به بهترین شکل به مخاطبان، بازاریابی در شبکه های اجتماعی با توجه به پرسونای مخاطبین برند و همچنین تبلیغات و ایجاد کمپین های تبلیغاتی در جهت افزایش آگاهی از برند و خدمات یا محصولات آن است. نت کا می کوشد با طبقه بندی صحیح این سه روند و اجرای به موقع آنها، تجربه ای بی نظیر برای مخاطبان برند و ارتباطی موثر بین مخاطبین و برند ایجاد نماید.

بهبود عملکرد ماهانه

هر روز بهتر از دیروز. این شعاری بود که سالها صا ایران خود را با آن معرفی می کرد. پیام این شعار این است که در روند اجرا و فعالیت های یک شرکت باید روزانه بازنگری به عمل آید و پس از گزارش گیری و مشخص نمودن ضعف ها و قوت ها، مسیر پیش روی اصلاح شود. برای اصلاح مسیر پیش روی باید راهکاریی متفاوت و بهتر اعلام شود و مدیران تصمیم گیرنده مشخص کنند این راهکارها چگونه عملیاتی خواهند شد. در تمام پروژه های ما سعی می شود این رویکرد وجود داشته و برند به سمت تعالی سوق داده شود.

صفحات اجتماعی خود را ارتقا دهید

مدیریت صحیح و هدفمند = افزایش بازدید و فروش خدمات و محصولات

مدیریت صحیح صفحات اجتماعی Social Media Management باعث بازدید مضاعف سایت شما شده و این امر به افزایش فروش محصولات و خدمات شما کمک خواهد کرد. همچنین با توجه به وجود بستری همگانی در شبکه های اجتماعی، داشتن صفحات کاربر پسند و موثر می تواند باعث ارائه هر چه بیشتر خدمات و ومحصولات شما شود.

در این راستا و در جهت ارتقای برند و کسب و کار خود می توانید از خدمات مدیریت صفحات اجتماعی نت کا استفاده کنید.

خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

راه اندازی کمپین

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و خبری با انتشار گسترده و جذب بالا برای برند شما

تبلیغات

تبلیغات هدفمند به منظور افزایش آگاهی از برند و محصولات و خدمات شرکت شما

بازاریابی

بازاریابی دقیق و هدفمند برای جذب کاربران و مشتریان هدف در هر شبکه اجتماعی

تولید محتوا

تولید انواع محتوای تصویری و ویدئویی، حرفه ای، متناسب با هر شبکه اجتماعی

جهت برآورد هزینه و زمان مدیریت شبکه های اجتماعی، تعرفه های تولید محتوا و بازاریابی با ما تماس بگیرید