با توجه به حوزه فعالیت سایت نتکا به آدرس رسمی NETK.IR در حوزه فناوری اطلاعات و امنیت شبکه و بر حسب نیاز بازار و خدمات دیجیتال مارکتینگ ( DMDAY ) ما مفتخریم که از سال ۱۳۹۸ همکاری خود را در پیامهای بازرگانی شبکه های سراسری و مراکز استانها آغاز کرده و بعنوان نماینده انحصاری پیامهای بازرگانی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی می باشیم . با توجه به همکاری بسیار نزدیک تیم بازاریابی ما با کنسرسیوم پیامهای بازرگانی ، تسهیلات و شرایط بسیار مناسبی را در خصوص پخش پیامهای بازرگانی از سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برای صاحبان آگهی ، در شبکه های سراسری و مراکز استانها ، فراهم می نماییم .

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز واحد بازرگانی و تبلیغات نتکا ، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

واحد بازرگانی نتکا | NETK.IR

چه چیزی درباره ما می دانید؟
ما با سخت کوشی و پشتکار هر کاری را میتوانیم انجام دهیم

به انگشتانتان اجازه بدهید، راه بروند

اگر تبلیغات نباشد ،شما و نام تجاری شما یا سرویس شما، قادر نخواهد بود توجه و نظر مشتریان پیشین را جلب کند. تبلیغات در واقع، صدای واحد کمپانی شماست که شما آن را به خارج برای مشتریان می فرستید برای اینکه آنها موجودیت شما را بشناسند و بدانند که هستید و به عبارتی یعنی دیده شدن.

تبلیغات بازرگانی خود در سازمان صدا و سیما را به ما بسپارید !

ما نماینده انحصاری تبلیغات بازرگانی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی هستیم

تبلیغات در شبکه های تلویزیون :

برنامه‌ریزی یک کمپین تبلیغاتی نیاز به خلاقیت، تجربه و تخصص دارد. رسیدن به موفقیت تبلیغاتی یک هنر است ولی آنچه که تبلیغات را به یک صنعت مبدل می‌کند تاثیر بی‌بدیل تبلیغات بر شکوفایی صنعت است. واحد تبلیغات بازرگانی نت کا ضمن عقد قرارداد همکاری با سازمان صدا و سیما به عنوان مجری پذیرش و پخش تبلیغات تلویزیونی، آماده ارائه خدمات تولید فیلمهای تبلیغاتی، برنامه‌ریزی پخش تبلیغات تلویزیونی،‌ ارائه کنداکتورهای پخش و مانیتورینگ پیام های بازرگانی سازمان صدا و سیما به کلیه شرکت های خصوصی و دولتی متقاضی با شرایط مصوب سال ۱۳۹۸ خواهد بود. شرکت‌های متقاضی پس از بررسی کلیه قوانین و تامین مدارک مورد نیاز می توانند از طریق ما اقدام به عقد قراردادهای پخش تبلیغات تلویزیونی رسانه ملی نمایند. همچنین شرکت های تبلیغاتی خصوصی می توانند از طریق سایت ما نسبت به تسهیل ارائه خدمات به مشتریان خود اقدام به عقد قراردادهای مربوطه نمایند.